Brother | MFC-J6760DW | Multifunction printer | Inkjet | Colour | A3 | Wi-Fi | Grey
- TootjadBrother
- Mudel: MFCJ6760DWRE1
- Saadavus: 5
-
342€
Brother | MFC-J6760DW | Multifunction printer | Inkjet | Colour | A3 | Wi-Fi | Grey
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Faksimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 681.00 mm |
| Gross height (mm) | 434.00 mm |
| Gross weight | 24.80 kg |
| Gross width (mm) | 576.00 mm |
| Maksimaalne printimissuurus | A3 |
| Net weight | 20.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3680.00 g |
| Plastic (No PET) | 920.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Brother |
| Producer product family | Multifunction printer |
| Producer product name | MFC-J6760DW |
| Skaneerimine | Colour |
| Tare weight (kg) | 4.60 kg |
| Toote värv | Grey |
| Volume (m3) | 0.17 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: brother mfc-j6760dw multifunction printer inkjet colour a3 wi-fi grey, mfcj6760dwre1, brother, multifunktsionaalsed printerid










